Intensywny peeling do stóp dla mężczyzn

men

Intensywny peelingo do stóp dla mężczyzn, w postaci maska złuszczającej to wyjątkowo skuteczny produkt do pielęgnacji domowej, który dzięki obecności kwasów mlekowego i salicylowego złuszcza martwy naskórek pozostawiając stopy idealnie gładkimi. Mocznik dodatkowo pielęgnuje, nawilża i koi skórę dając efekt profesjonalnego zabiegu w SPA.

 

Uwagi: Nie należy używać jeśli na stopach występują zmiany skórne (obrzęki, stany zapalne, rany).
Zaleca się wykonanie testu produktu na niewielkiej powierzchni skóry przed użyciem.
Maska do stóp nie jest odpowiednia dla chorych na cukrzycę. Maska do stóp może być stosowana wedle potrzeb nawet kilka razy w miesiącu, jednak nie należy jej stosować codziennie.
Intensywny Peeling do stóp Silk & Soft został przebadany w Polsce a jego jakość została bardzo wysoko wysoko oceniona przez firmę Assesment Cosmetic Consulting ZOBACZ CERTYFIKAT BEZPIECZENSTWA
Skład: Aqua, Alcohol, Glycerin, Urea, Glycolic Acid, Lactic Acid, Salicylic Acid, Polyquaternium-10, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Tocopheryl Acetate, Sodium Hydroxide, Parfum, Benzyl Benzoate, Linalool.
Sposób użycia: Przed użyciem umyć stopy obciąć zbyt długie paznokcie. Zmyć lakier do paznokci.
Po oczyszczeniu i osuszeniu stóp, wyjąć foliową skarpetkę z opakowania. Założyć na stopę tak, aby jak największą powierzchnią przylegała do stóp. Założyć na maseczkę zwykłą bawełnianą skarpetkę. Po 90-120 minutach ściągnąć i umyć stopy czystą wodą bez środków myjących. Po 3-4 dniach należy wymoczyć stopy w ciepłej wodzie. Martwy naskórek zacznie złuszczać się w ciągu 3-4 dni, dając efekt jędrnej, gładkiej skóry.