Nasze kosmetyki

W Silk & Soft piękna, delikatna skóra jest naszą pasją. Stworzyliśmy serię kosmetyków, dzięki którym w małych, regularnych gestach możesz pozwolić sobie na luksus profesjonalnej pielęgnacji w domowym zaciszu. Sprawdzone receptury, drogocenne składniki i łatwość stosowania pozwolą Ci odmienić swoją skórę bez konieczności korzystania z drogich zabiegów w salonach kosmetycznych.

intens ww

Intensywny peeling do stóp

Maska w postaci nasączonych skarpetek intensywnie złuszcza martwy naskórek. Pielęgnuje, nawilża i koi skórę dając efekt profesjonalnego zabiegu w SPA.

men

Intensywny peeling do stóp dla mężczyzn

Maska do stóp dla mężczyzn, w postaci nawilżonych skarpet skutecznie złuszcza martwy i zrogowaciały naskórek, równocześnie nawilżając skórę stóp.

skarpetki sajt

Skarpetki głęboko nawilżające

Skarpetki nawilżające Silk & Soft to wyjątkowy produkt do pielęgnacji domowej, który dogłębnie nawilża skórę stóp przywracając jej naturalną miękkość i aksamitną gładkość.

rekawiczki nawilżajace sajt

Rękawiczki nawilżające

Poznaj luksus idealnie nawilżonych i gładkich dłoni z maską Silk & Soft w postaci nawilżającychrękawiczek. Efekt profesjonalnego zabiegu SPA już po pierwszym użyciu!